North Harbour Rugby Tournament (round 1)

Date: 25-May-2017

Held at Silverdale Rugby Club.

Games start from 9.50am - please see the draw below (posted 1.44pm 23 May)

*(Note, if viewing on mobile, rotate to landscape view)

Round Field Time Division Home Away
 
1 1 9.50am Yr 5/6 Girls Dairy Flat A Whangaparaoa
1 2 9.50am Yr 5/6 Girls Dairy Flat B Warkworth
1 3 9.50am Yr 5/6 Girls Kingsway COACHING
1 4 9.50am Yr 5/6 Girls Orewa Stella Maris
1 5 9.50am Yr 5/6 Girls Orewa North Stanmore Bay
1 6 9.50am Yr 5/6 Girls Red Beach Silverdale
1 7 9.50am Yr 3/4 Girls Dairy Flat Gulf Harbour
1 8 9.50am Yr 3/4 Girls Kingsway Stanmore Bay B
1 9 9.50am Yr 3/4 Girls Silverdale Stanmore Bay A
2 1 10.10am Yr 5/6 Boys Dairy Flat Warkworth Tackle
2 2 10.10am Yr 5/6 Boys Whangaparaoa B Red Beach Tackle
2 3 10.10am Yr 5/6 Boys Warkworth Whangaparaoa A
2 4 10.10am Yr 5/6 Boys Kingsway Stella Maris
2 5 10.10am Yr 5/6 Boys Orewa Stanmore Bay C
2 6 10.10am Yr 3/4 Boys Orewa B Stanmore Bay B
2 7 10.10am Yr 3/4 Boys Dairy Flat Whangaparaoa B
2 8 10.10am Yr 3/4 Boys Gulf Harbour A Whangaparaoa A
2 9 10.10am Yr 3/4 Boys Gulf Harbour B Warkworth
3 1 10.30am Yr 5/6 Boys Orewa North Stanmore Bay B
3 2 10.30am Yr 5/6 Boys Red Beach A Stanmore Bay A
3 3 10.30am Yr 5/6 Boys Red Beach B Silverdale C
3 4 10.30am Yr 5/6 Boys Silverdale A Silverdale B
3 5 10.30am Yr 5/6 Girls Warkworth Dairy Flat A
3 6 10.30am Yr 3/4 Boys Silverdale Stanmore Bay A
3 7 10.30am Yr 3/4 Boys Kingsway A Wainui B
3 8 10.30am Yr 3/4 Boys Kingsway B Wainui A
3 9 10.30am Yr 3/4 Boys Orewa A Stella Maris
4 1 10.50am Yr 5/6 Girls Dairy Flat B Stella Maris
4 2 10.50am Yr 5/6 Girls Kingsway Stanmore Bay
4 3 10.50am Yr 5/6 Girls Orewa Silverdale
4 4 10.50am Yr 5/6 Girls Orewa North Red Beach
4 5 10.50am Yr 5/6 Boys Red Beach Tackle Dairy Flat
4 6 10.50am Yr 5/6 Boys Warkworth Tackle Whangaparaoa B
4 7 10.50am Yr 3/4 Girls Dairy Flat Stanmore Bay B
4 8 10.50am Yr 3/4 Girls Gulf Harbour Stanmore Bay A
4 9 10.50am Yr 3/4 Girls Kingsway Silverdale
5 1 11.10am Yr 5/6 Girls Whangaparaoa Dairy Flat A
5 2 11.10am Yr 5/6 Boys Stella Maris Whangaparaoa A
5 3 11.10am Yr 5/6 Boys Stanmore Bay C Warkworth
5 4 11.10am Yr 5/6 Boys Kingsway Stanmore Bay B
5 5 11.10am Yr 5/6 Boys Orewa Stanmore Bay A
5 6 11.10am Yr 3/4 Boys Whangaparaoa A Dairy Flat
5 7 11.10am Yr 3/4 Boys Whangaparaoa B Warkworth
5 8 11.10am Yr 3/4 Boys Gulf Harbour A Wainui B
5 9 11.10am Yr 3/4 Boys Gulf Harbour B Wainui A
6 1 11.30am Yr 5/6 Boys Orewa North Silverdale C
6 2 11.30am Yr 5/6 Boys Red Beach A Silverdale B
6 3 11.30am Yr 5/6 Boys Red Beach B Silverdale A
6 4 11.30am Yr 5/6 Girls Kingsway Red Beach
6 5 11.30am Yr 5/6 Girls Orewa Orewa North
6 6 11.30am Yr 3/4 Boys Kingsway A Stella Maris
6 7 11.30am Yr 3/4 Boys Kingsway B Stanmore Bay B
6 8 11.30am Yr 3/4 Boys Orewa A Stanmore Bay A
6 9 11.30am Yr 3/4 Boys Orewa B Silverdale
7 1 11.50am Yr 5/6 Girls Warkworth Stella Maris
7 2 11.50am Yr 5/6 Girls Whangaparaoa Stanmore Bay
7 3 11.50am Yr 5/6 Girls Dairy Flat B Silverdale
7 4 11.50am Yr 5/6 Boys Dairy Flat Stella Maris
7 5 11.50am Yr 5/6 Boys Red Beach B Stanmore Bay C
7 6 11.50am Yr 5/6 Boys Warkworth Stanmore Bay B
7 7 11.50am Yr 3/4 Girls Dairy Flat Silverdale
7 8 11.50am Yr 3/4 Girls Stanmore Bay A Kingsway
7 9 11.50am Yr 3/4 Girls Stanmore Bay B Gulf Harbour
8 1 12.10pm Yr 5/6 Boys Whangaparaoa A Stanmore Bay A
8 2 12.10pm Yr 5/6 Boys Whangaparaoa B Silverdale C
8 3 12.10pm Yr 5/6 Boys Red Beach Tackle Silverdale B
8 4 12.10pm Yr 5/6 Boys Warkworth Tackle Silverdale A
8 5 12.10pm Yr 5/6 Boys Orewa North Red Beach A
8 6 12.10pm Yr 3/4 Boys Dairy Flat Warkworth
8 7 12.10pm Yr 3/4 Boys Whangaparaoa A Wainui B
8 8 12.10pm Yr 3/4 Boys Whangaparaoa B Wainui A
8 9 12.10pm Yr 3/4 Boys Gulf Harbour A Stella Maris
9 5 12.30pm Yr 5/6 Boys Orewa Kingsway
9 6 12.30pm Yr 3/4 Boys Gulf Harbour B Stanmore Bay B
9 7 12.30pm Yr 3/4 Boys Kingsway A Stanmore Bay A
9 8 12.30pm Yr 3/4 Boys Kingsway B Silverdale
9 9 12.30pm Yr 3/4 Boys Orewa A Orewa B